Запрошуємо на навчання

Мрієте отримати медичну освіту!

Саме зараз у вас є можливість вступити до медичного коледжу за спрощеними умовами!

Відкрито набір на бюджетній основі за напрямками «Сестринська справа», «Лікувальна справа». Лише в нашому коледжі Сумської області є можливість вступити на спеціальність «Фармація» (контрактна основа).

Ви можете вступити до коледжу на основі свідоцтва про БЗСО (9 клас) та усної індивідуальної співбесіди з біології й  мотиваційного листа.

На основі атестата про ПЗСО (11 клас) та НМТ/ЗНО 2019-2021 роки (українська мова та математика або історія України, або хімія) або усної індивідуальної співбесіди з біології (на вибір) й мотиваційного листа.

На контрактні місця лише на основі мотиваційного листа!

Для студентів надається можливість проживання в гуртожитку ( для деяких пільгових категорій проживання безкоштовне) та отримання академічних та соціальних стипендій.

!!! відкрита можливість отримати додаткову освіту із спеціальностей  «Молодша медична сестра (брат) з догляду за хворими», «Няня», «Косметик», «Екстренний медичний технік» та курсу «Лікувальний масаж».

Бажаєте отримати престижну професію і мати широкі можливості для працевлаштування? Розбиратися  в ліках та розроблювати  нові для подолання хвороб сучасності? Навчитися якісно надавати медичну допомогу? Тоді ми чекаємо саме на вас! Адже медична освіта – це впевнений вклад у ваше майбутнє!

Допомога вступнику щодо реєстрації в електронному кабінеті та інформаційний супровід щодо вступу надаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 години за адресою: Сумська обл., м. Шостка, вул. Марата, 43 або за телефонами:

(05449) 6-51-80; 099-220-17-90, 068-425-02-12, 099-194-24-49

Ще один ангел на небі…

Ще один ангел на небі… Ще одна втрата для рідних та друзів… Немає слів, щоб описати весь біль та сум з приводу загибелі нашого випускника 2021 року спеціалізації «Лікувальна справа» Сєдова Дениса.
Він так мріяв жити, будував плани на майбутнє… Але війна назавжди їх змінила.
Адміністрація, весь колектив та студенти КЗ СОР «Шосткинський фаховий медичний коледж» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять! Герої не вмирають! 🇺🇦

Обласний мітап «Сильні духом»

Під час бойових дій героєм є не тільки той, хто тримає зброю і боронить свою землю, а також і люди, що надають медичну допомогу, рятують життя воїнів та цивільного населення, займаються волонтерством.
       16 червня 2022 року, напередодні Дня медичного працівника, КЗ СОР  «Шосткинський фаховий медичний коледж» взяв участь  у обласному мітапі «Сильні духом». 
       З доповіддю  «Ми є. Були. І будем ми!  Й Вітчизна наша з нами!» виступила студентка 1 курсу спеціальності «Медсестринство» Александренко Вікторія,  яка  розповіла про  щоденні подвиги наших випускників-медиків, випускників, які займаються волонтерською діяльністю, наближаючи нашу перемогу.
 
Тримаймо стрій ! Слава Україні! 🇺🇦
День Соборності України

День Соборності України

День Соборності України традиційно відзначають 22 січня.